Каталог матеріалів

Урок №5 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Палеоліт

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №5. Палеоліт

Мета: ознайомити учнів з основними поняттями «палеоліт», «привласнювальне господарство», місцями розташування основних стоянок первісних людей на території України; поглибити знання учнів з теми «Життя людей за первісних часів» шляхом вивчення особливостей пам’яток первісних людей на території України; розвивати образне мислення, виховувати самостійність у прийнятті рішень, індивідуальну та колективну відповідальність.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: визначати за малюнками знаряддя праці первісних людей; описувати заняття й спосіб життя первісних людей; порівнювати предків сучасної людини з іншими біологічними видами періоду палеоліту; встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між способом життя людини і впливом на неї природних умов.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

Слайд 4. Самостійна робота. Online завдання.

Слайд 5.Вправа «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Online завдання.

Слайд 11-12. Робота з ілюстраціями

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Робота з картою.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Online завдання.

Слайд 17. Робота в парах

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Метод «Кластери».

Слайд 20. Вправа «Крісло автора».

Слайд 21. Гра «Ланцюжок».

Слайд 22. Робота в групах.

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Проєктне завдання.

Слайд 25. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Фронтальне опитування

Слайд 27. Творче завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні