Каталог матеріалів

Урок №5 для 3 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Людина і природа – єдині (продовження). Марш. В.Кохановська

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №5. Людина і природа – єдині (продовження). Марш. В.Кохановська марш Маркіза Карабаса з казки - мюзиклу « Кіт у чоботях».

Мета: актуалізувати знання про марш, познайомити з поняттям величини такту та навчити його визначати; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-6. Хвилинка спілкування на тему «Краса довкілля захоплює і вражає»

Слайд7. Прослухайте музичну композицію. Чи нагадала вона вам якусь казку?

Слайд8. Пригадайте казку Шарля Перро «Кіт у чоботях»

Слайд9. Які таланти в різних видах мистецтва проявив кіт?

Слайд10. Пригадаємо «Що таке марш?»

Слайд11. Влада Кохановська «Марш Маркіза Карабаса з казки-мюзиклу «Кіт у чоботях»

Слайд12. Як музика передає характер персонажів?

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14-16. Величину такту в нотному записі визначає розмір.

Слайд17. Гра «Оркестр».

Слайд18. Пригадай інтсрументи оркестру.

Слайд19. «Кіт у чоботях» (англійською мовою).

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні