Каталог матеріалів

Урок №49 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розпізнаю слова з орфограмами. Придумування заголовка до тексту. Написання розповіді за поданими запитаннями

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 49.  Розпізнаю слова з орфограмами

Мета: вчити розпізнавати орфограми, правильно писати слова; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

Слайд 5. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 6-7. Вправа 1. Підкажи Ґаджикові, які букви треба вибрати з дужок. Спиши речення, розкривши дужки.

Слайд 8. Вправа 1. Проведи дослідження.

Слайд 9. Вправа 1. Перевір свою думку за правилом.

Слайд 10. Словникова робота.

Слайд 11-12. Вправа 2. Поясни Щебетунчикові, яка орфограма об’єднує слова кожного ряду. Спиши ряди слів. Підкресли орфограми.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14-22. Вправа 3. Допоможи Родзинці дібрати приклади слів з поданими орфограмами. Запиши дібрані слова. Підкресли орфограми.

Слайд 23. Вправа 4. Прочитай текст. Поясни Читалочці, які орфограми пропущено в словах. Придумай заголовок до тексту.

Слайд 24-25. Вправа 5. Прочитай інформацію Родзинки. Запиши виділені речення, розкривши дужки. Підкресли орфограми.

Слайд 26-27. Вправа 6. Дай відповіді на запитання друзів. Запиши текст за цими запитаннями. Придумай до нього заголовок.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 29. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 30. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні