Каталог матеріалів

Урок №49 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Квадрат суми і квадрат різниці.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 49. Добуток різниці та суми двох виразів.

Мета: сформувати вміння застосовувати формули, та навчити знаходити квадрат суми і різниці двох виразів; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати формулу квадрата суми і різниці двох виразів.

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-11. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12-13. Рухлива вправа.

Слайд 14 - 23. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 2 рівня складності: № 673, 676, 677, 679, 681, 683, 685.

Слайд 24. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Задачі на повторення:

Доведіть, що для будь-якого натурального значення n значення виразу

 (n2 + n)(n + 2) ділиться на 6.

Слайд 26 . Життєва математика.

На заправці один літр бензину коштує 45 грн. Водій залив у бак 30 л бензину і ще придбав пляшку води за 20 грн. Яку решту отримає водій з 1500 грн?

Підсумок

Слайд 27. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні