Каталог матеріалів

Урок №48 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Застосовуємо знання щодня.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №48. Застосовуємо знання щодня.

Мета: закріпити і узагальнювати вивчений матеріал, повторити властивості корисних копалин, відновні та невідновні джерела енергії; створювати у класі дружнє середовище – простір, де цінують дружбу і друзів; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи, виховувати свідоме ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Обери правильне твердження.

Слайд6. Пригадай, що таке корисні копалини.

Слайд7. Розглянь схему. За якими властивостями розрізняють корисні копалини і мінерали.

Слайд8. Назви корисні копалини. У якому стані вони перебувають?

Слайд9. Пригадай. На які групи поділяються корисні копалини?

Слайд10. Пригадай, що таке невідновні джерела енергії.

Слайд11. Пригадай, що таке відновні джерела енергії.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13-15. Упізнай місце видобутку корисних копалин.

Слайд16. Що належить до вичерпних джерел енергії, а що до невичерпних?

Слайд17. Творче завдання.

Слайд18-20. Пригадай які є види ґрунту?

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Пофантазуй.

Слайд23-25. Розкажи, що ти знаєш про цю споруду.

Слайд26. Чи погоджуєшся ти з твердженням?

Слайд27. Поясни прислів’я.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні