Каталог матеріалів

Урок №48 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Проводимо дослідження. Які професії мають твої рідні?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №048. Проводимо дослідження. Які професії мають твої рідні?

Очікувані результати: учні формують уявлення про зміст і значення праці людей різних професій, про професії батьків, значення їхньої праці для інших людей; розкривають зв’язки між працею людей і ставленням до них.

Мета:

формування предметних компетентностей:

формувати в учнів уявлення про зміст і значення праці людей різних професій, про професії батьків, значення їхньої праці для інших людей; розкрити зв’язки між працею людей і ставленням до них; вчити аналізувати, узагальнювати; виховувати повагу до трудівників, ощадливість і бережливість до результатів праці дорослих, працелюбство;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Організація класу. Емоційне налаштування.

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 6. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 7.  Поміркуй і скажи.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 8-12.  Прочитай вірш.

Слайд 13.  Розкажи.

Слайд 14.  Я – дослідник / я – дослідниця.

Слайд 15.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 16-18.  Прочитай вірш В. Гея «Предківське коріння».

Слайд 19.  Прочитай вірш у підручнику. Про які професії йдеться? Обведи відповідні малюнки.

Слайд 20.  Крісло автора.

Слайд 21.  Намалюй, ким ти хочеш стати.

Слайд 22.  Вправа «Мікрофон».

Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні