Каталог матеріалів

Урок №48-49 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розрізняю іменники, які називають один предмет і багато.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 48-49. Розрізняю іменники, які називають один предмет і багато. Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Досліджую іменники»

Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, розпізнавати слова, які називають один предмет і багато, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Прочитай з однокласником чи однокласницею розмову Читалочки і Щебетунчика.

Слайд 9. Напиши, про яке свято говорили друзі. Скористайся правилом.

Слайд 5. Перевір себе за правилом.

Слайд 10-11. Пригадай і запиши в кожну колонку по п'ять іменників, пов'язаних з Новим роком.

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13-15. Прочитай, що Ґаджик дізнався про новорічні звичаї в різних країнах.

Слайд 16. Спиши текст про той звичай, який тебе найбільше зацікавив. Підкресли в ньому іменники, які означають багато предметів.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-22. Запиши відповіді на запитання Ґаджика.

Слайд 23. Рухлива вправа.

Слайд 24-25. Пояснення домашнього завдання. допоможи Родзинці змінити подані слова так, щоб вони називали один предмет. Запиши утворені пари.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні