Каталог матеріалів

Урок №47 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [н]. [н’]. Позначення його буквою «н».Звуко-буквені зі¬ставлення. Складання речень за схе-мами й малюнками.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

Урок № 47. Звук [н], [нʹ]. Позначення його буквою «н». Звуко-буквені зіставлення. Складання речень за схемами й малюнками

Мета: закріплювати вміння вимовляти звуки [н], [нʹ], вивчити букви Н, н; формувати аудіативні вмінння за віршем Г. Шевчук; розвивати вміння здійснювати звуко-буквені зіставлення; застосовувати диференційований підхід у формуванні вмінь читання; розвивати мовлення, складаючи речення за схемами й малюнками.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Гра «Назвіть звуки [н], [нʹ]»

Слайд 4. Колективне читання слів по складах

Слайд 5. Вступне слово вчителя

Слайд 6. Алгоритм артикуляції звука [н]

Слайд 7. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 8. Рухлива вправа

Слайд 9. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 10. Читання променевих таблиць

Слайд 11. Фізкультхвилинка

Слайд 12. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 13. Читання–слухання–розуміння

Слайд 14. Формування життєвих компетентностей

Слайд 15. Склади речення

Слайд 16. Робота в різнорівневих групах

Слайд 17. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні