Каталог матеріалів

Урок №46 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Будь-який вчинок має наслідки

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №046. Будь-який вчинок має наслідки.

Очікувані результати: учні вчаться установлювати основні взаємозв’язки в соціальному житті (між учинком і наслідком, порушенням правил і відповідальністю), розвивають мислення, мовлення; виховують відповідальність.

Мета:

формування предметних компетентностей:

вчити учнів установлювати основні взаємозв’язки в соціальному житті (між учинком і наслідком, порушенням правил і відповідальністю), розвивати мислення, мовлення; виховувати відповідальність;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Організація класу. Емоційне налаштування.

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 6. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 7.  Пригадай і скажи.

Які в тебе є права? Доповни перелік.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 8.  Які з твоїх прав для тебе важливі?

Слайд 9.  Розглянь малюнки. Чи можна вчинки хлопчика назвати хорошими? Чому?

Слайд 10-12.  Прочитайте вірш у ролях. Обговоріть ситуацію. Що може бути наслідком вчинку Гната? Що ви можете порадити хлопчикові?

Слайд 13.  Дай відповідь на запитання.

Слайд 14. Прочитай.

Слайд 15. Запам’ятай.

Слайд 16-17. Словничок.

Слайд 18.  Об’єднайтеся в пари. Розгляньте малюнки. Обговоріть, що може трапитися, якщо...

Слайд 19. Запам’ятай.

Слайд 20.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 21.  З’єднай відповідне.

Слайд 22.  Що може бути наслідком вчинків дітей? Покажи стрілками.

Слайд 23.  Поясни як ти розумієш.

Слайд 24.  Поміркуй, яка спільна думка у прислів’їв.

Слайд 25.  Висновок.

Слайд 26.  Вправа «Мікрофон».

Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні