Каталог матеріалів

Урок №45 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Що таке доброзичливість?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №45. Що таке доброзичливість?

Мета: формувати в учнів уміння дбати про здоров'я своє та людей, що їх оточують, здатність спілкуватися з рідними, друзями, однокласниками, виявляти доброзичливість, ввічливість, тактовність, повагу, чесність, порядність; виховувати добрі почуття у дітей: взаємоповагу, співчуття, співпереживання; вчити аналізувати вчинки героїв літературних творів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд3-4. Вправа «Синоптик»

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Вправа «Мікрофон»

Слайд7-8. Слово вчителя.

Слайд9-14. Казкова вікторина.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Досліди.

Слайд17. Словничок.

Слайд18. Послухай казку, та поміркуй над поведінкою головних героїв.

Слайд19. Дай відповідь на запитання.

Слайд20. Гра «Чарівний м’ячик»

Слайд21. Обери риси, якими володіють доброзичливі люди.

Слайд22. Вправа «Мікрофон»

Слайд23. Побесідуймо.

Слайд24. Розкажи.

Слайд25. Продовж речення.

Слайд26. Упізнай казкових героїв. Хто з них робить добро іншим?

Слайд27. Назви тварин. Яка з них доброзичлива до людей?

Слайд28. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Якби ти був велетнем чи чарівником, які добрі справи зробив б?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні