Каталог матеріалів

Урок №45 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Природні зони України (степи, мішані ліси).

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №45. Природні зони України.

Мета: розширювати знання дітей про природні зони України. Розглянути зони степу, мішаних та широколистяних лісів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Розглянь карту. В яких природних зонах розташована Україна?

Слайд7. Порівняй площі природних зон України.

Слайд8. За картою розкажи де розташовані зони мішаних і широколистих лісів.

Слайд9. На Поліссі здебільшого низовинний рельєф: на заході пролягає Поліська низовина.

Слайд10. В центрі та на сході — Придніпровська низовина.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Робота в зошиті.

Слайд13. Розглянь карту природних зон України. Якими кольорами позначено лісостепову зону? Степову зону?

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15. Розглянь світлину. Охарактеризуй поверхню степової зони.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17. Чому, на твою думку, дерева в лісостеповій зоні ростуть на берегах водойм і в балках?

Слайд18. Запам’ятай.

Слайд19. Степова зона України.

Слайд20. Розглянь світлину. Охарактеризуй поверхню степової зони.

Слайд21. Робота в підручнику.

Слайд22. Запитання для обговорення.

Слайд23. Робота в зошиті.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Поміркуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні