Каталог матеріалів

Урок №45-46 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Сторінка моїх досягнень. Я вже знаю та вмію!

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника .В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В

Урок №45-46. Сторінка моїх досягнень. Я вже знаю та вмію! Узагальнення і систематизація знань учнів за І семестр.

Мета: Закріпити та узагальнити знання учнів; спонукати дітей оцінювати свої знання та вміння, розвивати оцінні навички; розширювати пізнавальні інтереси дітей, прищеплювати бажання удосконалюватися, стимулювати допитливість, виховувати працелюбність учнів, бажання дізнаватися про щось нове.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-6. Розглянь малюнки. На які потреби люди використовують воду в побуті?

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Розкажи де знаходиться повітря?

Слайд9. Гра «Їстівне — неїстівне»

Слайд10. Хто з тварин – звірі? Назви їх.

Слайд11. Які запаси корму на зиму роблять звірі? Назви їх.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Розгляньте малюнки, назвіть їх одним словом.

Слайд15. Назви об’єкти живої і неживої природи.

Слайд16. Дай відповіді на запитання.

Слайд17. Розглянь малюнки. В яких станах буває вода?

Слайд18. Гра «Кому потрібна вода»

Слайд19. За схемою розкажи, як відбувається кругообіг води в природі.

Слайд20. Відгадай загадку.

Слайд21. Пригадай що таке вітер.

Слайд22-23. Як люди використовують енергію вітру?

Слайд24. Пригадай. Які властивості має повітря?

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Слайд26. Яку властивість повітря ти спостерігаєш на світлині?

Слайд27. За малюнками розкажи, що забруднює повітря.

Слайд28. Упізнай гірські породи.

Слайд29. Корисні копалини можуть бути рідкими, твердими і газоподібними.

Слайд30. Пригадай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Дай відповіді на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні