Каталог матеріалів

Урок №44 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Дослідження природних зон (дощові ліси, напівпустеля, савани, тайга).

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №44. Дослідження природних зон.

Мета: дослідити особливості природних зон: дощові ліси, напівпустеля, савана ,тайга.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Зона вологих екваторіальних лісів.

Слайд7. Рослинний світ.

Слайд8. Тваринний світ.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Запитання для обговорення.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Зона саван.

Слайд13. Рослини: баобаб, зонтичні акації, мімози, пальми.

Слайд14. Тварини.

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Запитання для обговорення.

Слайд17. Пустелі і напівпустелі.

Слайд18. Тваринний і рослинний світ.

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Поміркуй.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Тайга.

Слайд23. Рослинний світ: модрина, ялина, береза, осика.

Слайд24. Тварини: зайці, білки, миші, бобри, бурундуки, олені, косулі, лосі, рисі, вовки, ведмеді, соболі, куниці.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Запитання для обговорення.

Слайд27. Назви природні зони Землі.

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні