Каталог матеріалів

Урок №43 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [і]. Позначення його буквою «і». Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 43. Звук [і]. Позначення його буквою «і». Звуко-буквені зіставлення. Спостереження за інтонацією розповідних та окличних речень

Мета: закріплювати вміння вимовляти звук [і]; вивчити букви І, і; формувати аудіативні вміння за віршом Г. Чубач; удосконалювати первинну навичку читання слів з буквою І; робити звуко-буквені зіставлення; здійснювати диференційований підхід у формуванні вмінь читатиння; спостерігати за інтонацією розповідних та окличних речень.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Артикуляційна хвилинка. Робота над скоромовкою

Слайд 4. Вступне слово вчителя

Слайд 5. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 6. Рухлива вправа

Слайд 7. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 8. Читання променевих таблиць: відпрацювання техніки читання

Слайд 9. Утворення слів зі складів, читання слів з використанням складів і малюнків

Слайд 10. Складання речень за малюнками та схемами

Слайд 11. Відгадайте загадку

Слайд 12. Фізкультхвилинка

Слайд 13. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 14. Читання–слухання–розуміння

Слайд 15. Складання речень за малюнками та схемами

Слайд 16. Гра «Що для чого»

Слайд 17. Робота в різнорівневих групах

Слайд 18. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні