Каталог матеріалів

Урок №42 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Зимонька-зима. Прикмети зими. Зимові розваги. Переплутав.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок №42. Зимонька-зима. Прикмети зими. Зимові розваги. Переплутав.

Мета: Формувати предметні компетентності: розширити знання учнів про характерні прикмети зими, її вплив на природу та життя людей; ознайомити із традиційними зимовими розвагами; розвивати спостережливість, вміння аналізувати та описувати зимові явища; формувати позитивне ставлення до активного дозвілля взимку, дбайливе ставлення до природи.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися:

Розуміти мету, поставлену вчителем, виконувати завдання, спрямовані на дослідження змін у природі взимку; розвивати здатність спостерігати за природою, аналізувати явища, робити висновки; будувати діалог, співпрацювати у групах та парах під час обговорення зимових явищ та розваг.

Загальнокультурної:

Формувати усвідомлення цінності природних змін у зимовий період; розвивати естетичне сприйняття краси зимової природи, виховувати дбайливе ставлення до природи та бажання брати участь у зимових розвагах, які є безпечними для довкілля.

Комунікативної:

Розвивати мовленнєві вміння (описувати зимові явища, розповідати про зимові розваги); навчати уважно слухати інших, обговорювати тему, ставити запитання, висловлювати свої думки.

Соціальної:

Формувати навички співпраці з однокласниками під час виконання завдань, пов’язаних із дослідженням зимових явищ; виховувати взаємоповагу, доброзичливість та толерантність під час групової роботи.

Інформаційної:

Розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію про зиму та її прикмети з навчальних матеріалів, довідників чи медіаресурсів; формувати вміння презентувати результати своєї роботи.

Здоров’язберігаючої:

Виховувати дбайливе ставлення до здоров’я через обговорення активного дозвілля взимку; розвивати усвідомлення важливості безпечної поведінки під час зимових розваг.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Відгадай загадку.

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Розглянь малюнок і назвіть.

Слайд 9. Поміркуй.

Слайд 10-15. Пригадай.

Слайд 16. Розглянь малюнок.

Слайд 17-18. Потренуймося мити правильно руки.

. Фізкультхвилинка

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20. Розгадай ребус.

Слайд 21-22 Склади слова.

Слайд 23-25 Відгадайте загадки.

Слайд 26. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд 27-30. Пограймо у гру.

Слайд 31. Прочитайте вірш «Переплутав».

Слайд 32. Поміркуй.

Слайд 33. Розглянь малюнок.

Слайд 34. Поміркуй.

Слайд 35. Розкажи

Усвідомлення набутих знань

Слайд 36. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 37. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні