Каталог матеріалів

Урок №42 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Таблиця множення і ділення числа 9. Робота з даними. Порівняння виразів.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №42.

Тема: Таблиця множення і ділення числа 9. Робота з даними. Порівняння виразів.

Мета: повторити таблицю множення і ділення числа 9; удосконалити вміння учнів працювати з даними, порівнювати вирази; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 8. Усна лічба.

Слайд 9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Знайди частини числа 24.

Слайд 11. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12. Знайди добутки. За потреби поміняй множники

місцями.

Слайд 13 -14. Знайди частки. Перевір за допомогою множення.

Слайд 15. Склади добутки із множником 9 і частки з дільником 9, скориставшись схемою. Запиши їх у два стовпчики.

Слайд 16 - 18. Розглянь таблицю множення на форзаці. Дай

відповіді на запитання. Виконай завдання.

Слайд 19 - 20. Порівняйте вирази. Зробіть висновок за результатами порівняння.

Слайд 21. Гімнастика для очей.

Слайд 22. Розв¢яжи задачу.

Слайд 23. Розв¢язання.

Слайд 24. Розв¢яжи задачу.

Слайд 25. Розв¢язання.

Слайд 26. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27 - 28. Розглянь таблицю, у якій записано кількість очок учасників гри «Найрозумніший» за осінні місяці. Дай відповіді на запитання.

Слайд 29. Знайди ?/? числа: 36,54, 27,45.

Слайд 30. Заповни схему, що відповідає задачі. Запиши відповідь.

Слайд 31. Домалюй запропоновану фігуру.

Підсумок

Слайд 32. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 33

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні