Каталог матеріалів

Урок №42-43 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Які ознаки в зими. Зимові місяці. Дослідження сніжинок. Екскурсія. Як змінилась природа взимку?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника. Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №42-43. Які ознаки в зими. Зимові місяці. Дослідження сніжинок. Екскурсія. Як змінилась природа взимку?

Мета: Сформувати в учнів уявлення про характерні ознаки зими в неживій природі. Ознайомити з зимовими місяцями. Вчити описувати красу природи взимку та позитивні емоції, які вона викликає. Розвивати творчу уяву, фантазію, зв’язне мовлення, спостережливість, критичне мислення, пізнавальну активність, пам’ять. Виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3-5. Розгадай ребус.

Слайд6. Відповідь.

Слайд7. Назви зимові місяці. Який з них розпочинає зиму?

Слайд8-10. У матінки зими є три сини.

Слайд11. Розглянь малюнки. Які природні явища бувають тільки взимку?

Слайд12-14. Поміркуй.

Слайд15. Розглянь фото зимового лісу. Назви ознаки зими.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Розглянь малюнки. Обери зимове озеро.

Слайд18. Сніг не тільки прикрашає землю.

Слайд19. Прочитай вірш.

Слайд20. Поміркуй.

Слайд21. Чи знаєш ти, що таке сніжинки?

Слайд22. Розглянь сніжинку.

Слайд23-27. Розглянь фото сніжинок під мікроскопом.

Слайд28. Дай відповідь на запитання.

Слайд29. У чому сила зими?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Гра «Чого взимку не буває» (Промовивши ці слова, вчитель торкається плеча дитини і пропонує відповісти.)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні