Каталог матеріалів

Урок №41 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Коли треба мити руки. П’ять кроків до чистих рук.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 41. Коли треба мити руки. П’ять кроків до чистих рук

Мета: Формувати предметні компетентності: навчати учнів розуміти важливість миття рук для здоров’я; ознайомити з основними ситуаціями, коли необхідно мити руки, та п’ятьма кроками до чистих рук; розвивати практичні навички правильного миття рук, формувати відповідальне ставлення до особистої гігієни та здоров’я; вчити учнів пояснювати свої дії, пов’язані з доглядом за чистотою рук.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: розуміти мету, поставлену вчителем, виконувати завдання, спрямовані на засвоєння правил миття рук; розвивати здатність до планування власних дій для підтримання гігієни, робити висновки про необхідність чистоти рук; будувати діалог, співпрацювати у групах та парах, виконувати практичні дії.

Загальнокультурної: формувати культуру особистої гігієни, відповідальність за своє здоров’я та здоров’я інших, усвідомлення цінності чистоти рук у повсякденному житті.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно); навчати уважно слухати інших, обговорювати тему, вміння пояснювати п’ять кроків до чистих рук.

Соціальної: формувати навички співпраці з однокласниками під час виконання завдань, пов’язаних з гігієною рук; виховувати взаємоповагу, чемність, підтримувати доброзичливу атмосферу та відповідальність за дотримання правил чистоти.

Інформаційної: розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію про гігієну рук з підручника та медіаресурсів; формувати навички аргументування необхідності миття рук у певних ситуаціях.

Здоров’язберігаючої: виховувати дбайливе ставлення до здоров’я через підтримання чистоти рук; розвивати навички профілактики хвороб, формувати відповідальне ставлення до здоров’я та безпеки у щоденних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Сьогодні ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Досліди та перевір.

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Розглянь малюнок і назвіть.

Слайд 9. Поміркуй.

Слайд 10. Пригадай.

Слайд 11. Розглянь малюнок та складіть розповідь.

Слайд 12. Потренуймося мити правильно руки.

. Фізкультхвилинка

Слайд 13. Рухлива вправа.

Слайд 14. Намалюй значення виразів.

Слайд 15 Пограємо.

Малюймо мильними бульбашками.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 16. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 17. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні