Каталог матеріалів

Урок №40 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Як економити воду. Яка вода корисна.

Інформація відсутня

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 40. Як економити воду. Яка вода корисна

Мета: Формувати предметні компетентності: навчати учнів усвідомлювати важливість води та необхідність її економного використання; ознайомлювати з корисними властивостями води для здоров’я людини та довкілля, розвивати навички відповідального ставлення до споживання водних ресурсів, уміння розрізняти корисну та чисту воду; формувати вміння висловлювати свої думки щодо способів економії води у побуті.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: розуміти мету, поставлену вчителем, виконувати завдання, спрямовані на усвідомлення важливості економного використання води; розвивати вміння планувати власні дії для економії води, робити висновки; будувати діалог, співпрацювати у групах та парах, виконувати розумові операції та практичні дії.

Загальнокультурної: формувати культуру бережливого ставлення до природних ресурсів, розвивати готовність до дбайливого використання води, усвідомлення цінності чистої води для здоров’я і природи.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно); навчати уважного слухання та обговорення теми, вміння висловлювати свої ідеї щодо способів економії води та важливості її чистоти.

Соціальної: формувати навички співпраці з однокласниками в групових та парних завданнях; виховувати чемність, взаємоповагу, доброзичливу атмосферу та взаємну підтримку.

Інформаційної: розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію про способи економії води та її корисні властивості з підручника і медіаресурсів; формувати навички аналізу та обґрунтування власних думок.

Здоров’язберігаючої: виховувати дбайливе ставлення до чистої питної води як важливої складової здоров’я; розвивати відповідальне ставлення до води у повсякденному житті, формувати навички підтримки позитивної атмосфери.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Сьогодні ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6-7 Поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 9-10. Поміркуй

Слайд 11-12. Розглянь тварин на малюнку та розкажи

Слайд 13-14. Поміркуй

Слайд 15-17. Поміркуй. Яка вода корисна?

. Фізкультхвилинка

Слайд 18. Рухлива вправа.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 19. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 20. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні