Каталог матеріалів

Урок №40 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Урок-екскурсія. Як спостерігати за природою та життям людей узимку?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №40. Урок-екскурсія. Як спостерігати за природою та життям людей узимку?

Мета: Продовжувати формувати уявлення про пору року зима; вчити описувати ознаки, встановлювати причини і наслідки явищ, виховувати вміння бачити красу рідної природи в різні пори року і берегти її, спонукати дітей берегти своє здоров’я взимку; виховувати спостережливість до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове вітання гра «Чарівні окуляри»

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4-6. Розгадай ребус.

Слайд7. Відповідь.

Слайд8. Розглянь малюнки. Які природні явища бувають тільки взимку?

Слайд9. Назви зимові місяці в правильному порядку.

Слайд10. Допоможи Максиму правильно вдягнутись на зимову прогулянку.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Інструктаж з техніки безпеки.

Слайд14. Пригадай. За яким планом потрібно проводити спостереження за неживою і живою природою?

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Разом з дорослими змайструйте годівничку для птахів.

Слайд17. Спробуй зліпити сніговика в морозну погоду, а потім коли сніг станем вологим. Коли легше це зробити?

Слайд18. Послухай.

Слайд19-20. Поміркуй.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Підбиття підсумків після екскурсії.

Слайд23. Вправа «Незакінчене речення»

Слайд24. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25.Вправа «Інтерв’ю»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні