Каталог матеріалів

Урок №40 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Тихий океан.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №40. Тихий океан.

Мета: ознайомити учнів із тваринним та рослинним світом Тихого океану, продовжити навчати учнів читати карту і працювати з нею; ознайомити з особливостями природи Тихого океану; висвітлити значення Тихого океану та використання його багатства людиною; розвивальна: розвивати мовленнєво - комунікативні вміння учнів; розвивати вміння самостійно розв’язувати нові пізнавальні завдання;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Порівняй розміри Тихого океану з іншими океанами.

Слайд6. Тихий океан найбільший і найглибший океан на землі.

Слайд7. У Тихому океані розташована найглибша западина на планеті, Маріанська.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Довідкове бюро.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. У воді росте багато видів водоростей.

Слайд13. Молюск тридакна.

Слайд14. Багато тут і безхребетних.

Слайд15. У всіх частинах океану на різній глибині живуть різноманітні представники світу риб.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. У всіх частинах океану на різній глибині живуть різноманітні представники світу риб..

Слайд18-20. Населяють Тихий океан такі види морських звірів:

Слайд21. Перегляд відео.

Слайд22-24. Обговоріть.

Слайд25. Online завдання.

Слайд26. Упізнай мешканців океану.

Слайд27. Обери тварин, які не належать до морських звірів.

Слайд28. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні