Каталог матеріалів

Урок №5 для 5 класу з етики за О. Мартинюк - Як людина стає особистістю. Формування особистості

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку етики за підручником Олександр Мартинюк, Ольга Гісем «Етика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти».

 

Урок № 5. Як людина стає особистістю. Формування особистості.

Мета: розкрити учням процес формування особистості та висвітлити, як людина стає особистістю, розвиваючи свої здібності, цінності та соціальні навички; дослідити поняття "особистість" та проаналізувати основні складові, які визначають формування особистості; розглянути вплив сім'ї, школи та оточення на формування особистості4 охарактеризувати важливі етапи формування особистості, такі як дитинство, підлітковий вік та дорослість; визначити роль самооцінки, самосвідомості та самореалізації в процесі формування особистості; підкреслити значення розвитку емоційної інтелектуальності та соціальних навичок для формування стійкої особистості; запропонувати учням стратегії та практики, що сприяють особистісному зростанню та розвитку.

Очікувані результати: учні зрозуміють поняття "особистість" та зможуть перерахувати основні складові формування особистості, такі як здібності, цінності та соціальні навички; розуміють вплив сім'ї, школи та оточення на формування особистості та зможуть обговорити цей вплив у контексті свого життя; учні описатимуть основні етапи формування особистості, звертаючи увагу на їх важливість та особливості; розуміють значення самооцінки, самосвідомості та самореалізації для формування особистості та зможуть навести приклади, де ці аспекти виявляються; цінять роль емоційної інтелігентності та соціальних навичок у формуванні стійкої особистості та зможуть обговорити способи їх розвитку; роблять і запропоновують стратегії та практики, які сприяють особистісному зростанню та розвитку, враховуючи отримані знання та усвідомлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7. Повідомлення мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8. Пояснення вчителя.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Правила роботи в парах.

Слайд 11. Робота в парах.

Слайд 12. Робота з джерелом.

Слайд 13. Робота в парах.

Слайд 14. Пояснення вчителя.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Пояснення вчителя.

Слайд 17. Словник.

Слайд 18-19. Пояснення вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником

Слайд 21. Варто замислитися

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Рухлива вправа.

Слайд 23-24. Цікаві факти.

Слайд 25. Правила дискусії.

Слайд 26. Проведіть дискусію.

Підсумок

Слайд 27. Дайте відповіді на запитання.

Слайд 28. Online завдання.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні