Каталог матеріалів

Урок №4 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Розквіт і занепад держави франків

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №4. Розквіт і занепад держави франків

Мета: називати час існування Франкської держави Меровінгів та імперії Карла Великого, дату Верденського договору; характеризувати правителів: Хлодвіга, Карла Великого; показувати на карті напрями завойовницьких походів Карла Великого та території «варварських» королівств, розділу Франкської імперії.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: показувати на карті «варварські» королівства, імперію Карла Великого; характеризувати «варварські королівства», Франкську імперії; визначати наслідки розпаду імперії Карла Великого; називати хронологічні межі існування Франкського королівства; Франкської імперій, Верденського договору; тлумачити поняття «варварське королівство», «Каролінгське відродження», «король».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

Слайд 4. Гра «Постав запитання». Робота в парах

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Практичне завдання.

Слайд 8. Робота з історичним джерелом.

Слайд 9. Робота з ілюстраціями.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Робота з картою.

Слайд 12. Розповідь вчителя.

Слайд 13. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 14. Робота з підручником. Письмове завдання.

Слайд 15-16. Робота з ілюстраціями. Робота в групах

Слайд 17. Історична задача-головоломка.

Слайд 18. Online завдання

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20. Робота з ілюстраціями.

Слайд 21. Робота з картою.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23.  Метод «Фішбоун».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Online завдання

Слайд 25-26. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні