Каталог матеріалів

Урок №4 для 9 класу з хімії за О. Ярошенко - Робочий семінар №1. Основні класи неорганічних сполук. Види хімічних зв`язків.

Безкоштовно

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 9 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №4. Робочий семінар 1. Основні класи неорганічних сполук. Види хімічних зв`язків.

Мета: узагальнити й систематизувати знання про класи неорганічних сполук, їх генетичні зв’язки, хімічні властивості; формування інтересу до навчання, прагнення домагатися успіху в навчанні за рахунок сумлінного ставлення до своєї праці, створення позитивної психологічної атмосфери, виховання почуття взаємної поваги між учнями для максимального розкриття їх здібностей на уроці. Розвивати «хімічне» мислення, вміння використовувати термінологію, ставити та розв'язувати проблеми, аналізувати, порівнювати, узагальнювати та систематизувати інформацію.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 4. Метод «Пазл».

Слайд 5. Правила роботи в групі.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Підтвердіть або спростуйте твердження.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 7. Якщо ви бажаєте отримати надалі медичну освіту – необхідно гарно вивчати хімію. Бо як сказав Михайло Васильович Ломоносов: «Медик без належного пізнання хімії досконалим бути не може».

ФВН (формування вмінь і навичок)

Слайд 7. Робота в групах.

Слайд 8. Запитання та завдання для усного виконання в групі.

Слайд 9. Робота в групах. Установіть відповідність між лівою та правою колонками.

Слайд 10-11. Робота в зошиті.

Слайд 12. Хвилинка-цікавинка.

Слайд 13. Робота в зошиті.

Слайд 14. Online завдання.

Слайд 15. Робота в групах. Тренувальні вправи.

Слайд 16. Хімічний калейдоскоп.

Слайд 17. Підсумки групової роботи.

Слайд 18. Індивідуальні завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21-22. Розв'язування задач.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

Слайд 24. Бесіда з учнями.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 25. Продовж речення.

Слайд 26. Хімічні перегони.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні