Каталог матеріалів

Урок №4 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Речовини навколо нас: кисень, азот, вуглекислий газ, метан, метали тощо.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №004. Речовини навколо нас кисень, азот, вуглекислий газ, метан, метали тощо. Агрегатні стани.

Мета:

навчальна: повторити та узагальнити знання про тіла, речовини та явища, що оточують людину, їхні властивості та значення в природі та житті людини, скорегувати знання учнів з теми;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Прогноз настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Особливості твердих, рідких та газуватих речовин.

Слайд 8. Установіть відповідність між агрегатними станами речовин, їхніми характеристиками та прикладами речовин.

Слайд 9. Вправа для очей.

Слайд 10. Вправа для очей.

Слайд 11. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 12. Перегляньте відео та дізнайтеся, як виглядають звичайні для нас речовини і речі під мікроскопом.

Слайд 13. Пригадайте.

Слайд 14. Рухлива вправа.

Слайд 15. Словникова робота.

Слайд 16. Робота з малюнком.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Позначте тіло, що виготовлено з природного матеріалу.

Слайд 18. Оберіть правильний варіант відповіді з-поміж запропонованих.

Слайд 19-20. Позначте ЗАЙВИЙ термін.

Слайд 21. Установіть відповідність між матеріалами та виготовленими з них тілами.

Слайд 22. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 23. Коротко про головне.

Слайд 24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 25. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні