Каталог матеріалів

Урок №4 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Правила для пішоходів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №004. Правила для пішоходів.

Мета: нагадати учням правила безпечного переходу дороги. Надати змогу розвивати навички аналізу дорожньої ситуації, уміння приймати відповідальне рішення про перехід дороги, впевненої поведінки та навичок відмови від небезпечних пропозицій.

Очікувані результати: учні називають види пішохідних переходів та знаки, якими їх позначають; пояснюють різницю між двосмуговою і багатосмуговою дорогою; визначають кількість смуг на дорозі за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки; розпізнають дорожню розмітку («зебру», осьову лінію й острівці безпеки) і пояснюють її значення; розповідають про значення світловідбивачів (флікерів) на одязі в умовах недостатньої видимості..

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Знайомимося з розділом.

Слайд 5. § 4. Правила для пішоходів.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Дайте відповіді на запитання

Слайд 8. Вправа «Трибуна думок».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Дайте відповіді на запитання.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайд 12. Завантажте інфографіку про нові дорожні знаки й дослідіть інформацію, яка стосується пішоходів.

Слайд 13. Перейдіть за QR-кодом і виконайте вправу на розпізнавання дорожніх знаків і дорожньої розмітки.

Слайд 14. Завантажте інформацію про незвичайні дорожні знаки. Обговоріть, які знаки вас найбільше здивували.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Дайте відповідь на запитання.

Слайд 17. Обговоріть.

Слайд 18. Запам'ятай!

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Дослідіть малюнок.

Слайд 22. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про те, чому потрібно прикріпляти до одягу спеціальні світловідбивачі.

Підсумок

Слайд 23-25. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 26. Оцініть свої досягнення.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні