Каталог матеріалів

Урок №4 для 2 класу з музичного мистецтва за Т. Рублі - Калейдоскоп фантазій. Динаміка. Динамічні відтінки. Виконання: В. Мордань, А. Олєйнікова «Осінні прапорці». Імпрові-зація

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №4. Динаміка. Динамічні відтінки. Слухання: Е. Гріг «Восени». Вико­нання: В. Мордань, А. Олєйнікова «Осінні прапорці». Імпрові­зація.

Мета: познайомити з динамікою в музиці та динамічними відтінками (форте, фортисимо, піано, піанісимо); формування уявлень про зображальні можливості музики у відображенні картин природи; розвивати вокально-хорові навички, музичний слух, творчу фантазію; виховувати інтерес до музичного мистецтва, художньо-естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Шелест листя справжній калейдоскоп кольорів та звуків

Слайд4. Шелест листя справжній калейдоскоп кольорів та звуків. Е. Гріг «Восени».

Слайд5. Гучність звучання музики називається динамікою.

Слайд6. Відтвори «звуки малюнка».

Слайд7-10. Познайомимось з новими музичними термінами:

  • Форте - голосно
  • Фортисимо – дуже голосно
  • Піано – тихо
  • Піанісимо – дуже тихо

Слайд11. Гра «Назви правильно» (обрахуй вираз, та відтвори звук чи виконай завдання).

Слайд12. Уявіть себе композиторами та композиторками. Придумайте власну мелодію на віршовані рядки. Такий твір називається імпровізацією.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Пригадаємо пісню «Осінні прапорці»

Слайд15. Виконання пісні «Осінні прапорці»

Слайд16. Акомпануйте собі на будь-якому музичному інструменті.

Слайд17-18. Створюємо звукові картини.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

20.09.2022 в 22:40
Я би ще відповіді купила))