Каталог матеріалів

Урок №4 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Інструменти художника: фарби, пензлі. Правила розміщення малюнка на аркуші. Ган Інь-Сан. Метелики.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №4 Інструменти художника: фарби, пензлі. Правила розміщення малюнка на аркуші. Ган Інь-Сан. Метелики. Квіткова галявина. Малювання відбитками пальчиків, змочених у фарбу, простих за формою об’єктів природи: метеликів, павучків, квітів.

Мета: ознайомити учнів із фарбами та пензлями; розвивати навички малювання пальчиками; формувати у дітей уміння сприймати, аналізувати й розрізняти форми; розвивати дрібну моторику рук; стимулювати розвиток допитливості, виховувати бережливе ставлення до природи

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Погляньте у вікно, що ви там бачите? Світ навколо різний у кольорах, формах, звуках

Слайд4. Розгляньте малюнок, зверніть увагу на різнобарвних метеликів, їх форму та візерунки крилець

Слайд5. Усе, що ми бачимо навкруги можна намалювати не тільки олівцями, фломастерами, а й пензлями. Для них використовують фарби

Слайд6-8. Відгадай загадку

Слайд9. Рухлива вправа

Слайд10-11. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд12. Спробуй намалювати когось із комашок пальчиком

Слайд13. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд14. Ознайомтеся із послідовністю малювання комашок на квітучій галявині пензликом та пальчиком, умоченим у фарбу

Слайд15. Намалюйте комашок на квітучій галявині пензликом та пальчиком, умоченим у фарбу

Підсумок

 Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Подумай, яких іще комах та тварин можна намалювати пальчиками або долоньками?

Рефлексія

Слайд18. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд19. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні