Каталог матеріалів

Урок №4 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Хмарки-чарівниці, невтомні мандрівниці

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №4 Хмарки-чарівниці, невтомні мандрівниці

Пейзаж, колорит (повторення). Настрій в мистецтві.

ХТД: Вправа: експериментування з відтінками синього кольору. Створення композиції «Хмаринки-мандрівниці» (гуаш)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «пейзажні настрої» на прикладі картин відомих художників-пейзажистів; закріплювати та вдосконалювати знання з кольорознавства; Розвивати емоційне сприйняття, спостережливість, уміння розбивати кольори для передачі настрою; Формувати творчий підхід до виконання роботи; Розширювати кругозір, розвивати пам’ять, уяву, навички естетичного сприймання, образного мислення та дрібну моторику руки; виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу, бережливе ставлення до природи рідного краю та художній смак, зміцнювати бажання малювати.

Очікувані результати: здобувач освіти сприймає твори мистецтва, розуміє поняття «пейзажні настрої»; змішують кольори для створення потрібних відтінків; створює пейзажну композицію; бере участь в обговоренні вражень, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, гуаш, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Відгадайте загадку.

Слайд4. Погляньте через вікно на небо.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Розгляньте зображення.

Слайд7. Прочитайте текст, вставляючи слова за допомогою малюнків.

Слайд8. Рухлива вправа

Практична діяльність учнів

Слайд9-10. Проекспериментуйте із синім кольором (використайте гуаш)

Слайд11. Фізкультхвилинка

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Намалюйте композицію «Хмаринки – мандрівниці», передайте у ній свій настрій (гуаш)

Підсумок

Слайд15. Гімнастика для очей

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Знайдіть відмінності.

Слайд18. Створіть разом «хмару слів» - путівничок Країною Мистецтва.

Слайд19. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд20. Рефлексія. Вправа «Веселка»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні