Каталог матеріалів

Урок №4 для 8 класу з інформатики - Архітектура комп’ютера. Процесор, його призначення. Пам'ять комп’ютера. Зовнішні та внутрішні запам’ятовуючі пристрої.

Безкоштовно

«___»__________ 20___ року

Урок №4. Архітектура комп’ютера. Процесор, його призначення. Пам'ять комп’ютера. Зовнішні та внутрішні запам’ятовуючі пристрої. Пристрої введення та виведення даних. Пристрої, що входять до складу мультимедійного обладнання.

Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «архітектура ПК», «процесор», «пам’ять ПК». Ознайомити з основними видами пам’яті ПК. Визначити основні складові системного блоку. Ознайомитися з психологією застосування реклами. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: браузер

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
    • Доброго дня, діти. За минулі три уроки ми завершили тему кодування інформації, а на наступній серії уроків будемо знайомитись з апаратним та програмним забезпеченням комп’ютера.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні ми з вами будемо знайомитись з архітектурою комп’ютера (його внутрішнім змістом).

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Отримані знання та вміння допоможуть вам легко провести діагностику вашого комп’ютера та визначити його склад. Ви зможете самостійно підібрати нові комплектуючі до вашого ПК, якщо забажаєте його вдосконалити, або будете обирати собі новий пристрій. Не забуваємо про правила поведінки під час уроку і поза нам (Слайд2)

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя з демонстрацією презентації

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд28)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підбиття підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд29)

VIІ. Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні