Каталог матеріалів

Урок №39 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [м]. Позначення його буквою «м». Формування аудіативних умінь за віршем Ю. Ференцева . Звукобуквені зіставлення. Мовні ігри.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 39. Звук [м]. Позначення його буквою «м». Формування аудіативних умінь за віршем Ю. Ференцева. Звукобуквені зіставлення. Мовні ігри

Мета: закріпити вміння вимовляти звук [м]; вивчити букви М, м; формувати аудіативні вміння за віршем Ю. Ференцева; упроваджувати диференційований підхід у формуванні вмінь читання.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Артикуляційна хвилинка. Робота над скоромовкою

Слайд 4. Вступне слово вчителя

Слайд 5. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 6. Рухлива вправа

Слайд 7. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 8. Читання променевих таблиць

Слайд 9. Гра «Відшукайте схему до слова»

Слайд 10. Фізкультхвилинка

Слайд 11. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 12. Читання–слухання–розуміння

Слайд 13. Прочитай написане на листочках

Слайд 14. Гра «Що для чого»

Слайд 15. Робота в різнорівневих групах

Слайд 16. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні