Каталог матеріалів

Урок №39 з української мови для 7 класу за О. Авраменко - Урок розвитку мовлення. Письмове висловлення, у якому описано алгоритм дій у певних ситуаціях

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за підручником «Українська мова». Автори: Авраменко О., Тищенко З. (2024)» для 7 класу за програмою НУШ.

Урок № 39.

Тема. Урок розвитку мовлення. Письмове висловлення, у якому описано алгоритм дій у певних ситуаціях

Мета: удосконалити навички написання письмових висловлювань, зокрема алгоритмів дій у певних ситуаціях; учити структурувати думки та логічно викладати матеріал; розвивати критичне мислення та здатність аналізувати ситуації; формувати вміння ухвалювати правильні рішення в умовах небезпеки; розвивати увагу до деталей, відповідальність та організованість; виховувати відповідальне ставлення до власної безпеки; формувати свідомість та готовність до дій в умовах надзвичайних ситуацій; виховувати повагу до думки інших.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: учень/учениця пише висловлення, у якому чітко та логічно описано алгоритм дій у певній ситуації; використовує відповідну лексику та граматичні конструкції для опису послідовності дій; аналізує ситуації та визначає ключові етапи дій; структурує свої думки та викладає їх у логічній послідовності; ухвалює обґрунтовані рішення в умовах надзвичайних ситуацій; відповідально ставиться до власної безпеки; розширює власний словниковий запас.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайди 3-4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Вправа Online.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 9. Запам’ятай.

Слайди 10-11. Прочитайте текст.

Слайд 12. Творча майстерня.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайди 14-15. Щоденні 5.

Слайди 16-18. Прочитайте текст.

Слайд 19. Первинні засоби пожежогасіння.

Слайд 20. Як поводитися себе під час грози в лісі.

Закріплення вивченого

Слайд 21. Питання - відповідь.

Слайд 22. Рефлексія. Вправа «Інтерв’ю».

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні