Каталог матеріалів

Урок №39 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Членистоногі та молюски. Черви, жалкі, голкошкірі та губки.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №39. Членистоногі та молюски. Черви, жалкі, голкошкірі та губки.

Мета: ознайомити учнів із різноманітністю та значенням членистоногих і молюсків, дослідити з допомогою різних джерел інформації безхребетних тварин як черви, жалкі, голкошкірі та губки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-6. Слово вчителя.

Слайд7. Нині відомо понад мільйон видів членистоногих. Більшість із них — комахи.

Слайд8. Молюски.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Запитання для обговорення.

Слайд11. Підсумуймо.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд14. Запитання для обговорення.

Слайд15. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд16. Запитання для обговорення.

Слайд17. Довідничок.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Запитання для обговорення.

Слайд20. Підсумуймо.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22-25. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд26. Запитання для обговорення.

Слайд27. Підсумуймо.

Слайд28. Online завдання.

Слайд29. Робота в зошиті.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. До якої групи належать тварини?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні