Каталог матеріалів

Урок №38 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Вода у нашому житті. Вода у довкіллі. Досліджуємо властивості води.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 38. Вода у нашому житті. Вода у довкіллі. Досліджуємо властивості води

 

Мета: Формувати предметні компетентності: учити учнів розуміти значення води для життя людини та навколишнього середовища; ознайомлювати з різними властивостями води, спостерігати її стани, досліджувати, як вода впливає на природу і є необхідною для всього живого; розвивати вміння висловлювати свої спостереження, уважність, допитливість, формувати відповідальне ставлення до збереження водних ресурсів.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: сприймати мету, поставлену вчителем; виконувати завдання, спрямовані на дослідження властивостей води; розвивати здатність аналізувати й узагальнювати свої спостереження; будувати діалог, співпрацювати в парах і групах, виконувати розумові операції та практичні дії.

Загальнокультурної: формувати культуру дбайливого ставлення до природи; розвивати усвідомлення значення води для всього живого, готовність зберігати чистоту водойм та економно використовувати воду у побуті.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно); навчати уважного слухання інших, обміну спостереженнями та висловлення своїх думок про роль води в природі.

Соціальної: формувати навички взаємодії з однокласниками під час дослідницької роботи; розвивати здатність співпрацювати в парах і групах; виховувати повагу до однокласників, чемність, доброзичливу атмосферу в класі.

Інформаційної: розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію з підручника і медіаресурсів про воду та її властивості; формувати навички аналізу та аргументації власних висновків щодо значення води для живих істот.

Здоров’язберігаючої: формувати звичку дбайливого ставлення до природних ресурсів; розвивати увагу, пам’ять, здатність підтримувати доброзичливу атмосферу в класі; виховувати відповідальне ставлення до використання води у повсякденному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Відгадай загадку

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Розглянь глобус та поміркуй

Слайд 9. Поміркуй

Слайд 10. Розглянь та поміркуй

Слайд 11. Розглянь та поміркуй

Слайд 12. Словничок

Слайд 13-18. Де міститься вода в природі?

Слайд 19-21. Розглянь та поміркуй

Слайд 22. Довідничок

Слайд 23. Довідничок

. Фізкультхвилинка

Слайд 24. Рухлива вправа.

Слайд 25-30. Досліджуємо властивості води.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 31. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 32 Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні