Каталог матеріалів

Урок №38 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Риби, земноводні та плазуни.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №38. Риби, земноводні, плазуни.

Мета: дослідити з учнями властивості риб, земноводних, плазунів, виховувати пізнавальний інтерес до вивчення тваринного світу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Назвіть зображених тварин. Яких їх можна назвати одним словом? Яких з них ви бачили? Де саме?

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Розмноження риб.

Слайд8-9. Цікавинка.

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Тритон звичайний.

Слайд14. Ропуха зелена.

Слайд15. Жаба озерна.

Слайд16. Саламандра.

Слайд17. Черв’яги.

Слайд18. Дереволаз блакитний.

Слайд19. Цікаво знати.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Об’єднай одним словом цих тварин.

Слайд22. Як ти гадаєш?

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24. У ящірок, черепах і крокодилів є чотири ноги, а у змій немає ніг.

Слайд25. Ящірка піщана.

Слайд26. Полоз леопардовий.

Слайд27. Крокодил нільський.

Слайд28. Черепаха болотна.

Слайд29. Довідничок.

Слайд30. Розмноження плазунів.

Слайд31. Робота в підручнику.

Слайд32. Цікавинка.

Слайд33. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34. Цікавинка.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні