Каталог матеріалів

Урок №38 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Об’єкти навколишнього світу

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №38. Об’єкти навколишнього світу

Мета: ознайомити учнів з визначенням поняття «об'єкти», сформувати в учнів вміння розрізняти множини об'єктів за певними властивостями, довести до свідомості учнів, що предмети неживої природи, організми та предмети, виготовлені людиною, - це тіла, а тіла складаються з речовин; формувати вміння розрізняти об’єкти в природі; пояснювати взаємозв’язки між об’єктами та явищами живої і неживої природи, вивчати тіла та явища природи розвивати вміння працювати в парах і вести прості діалоги; виховувати інтерес до вивчення природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу. Вправа «Формула успіху» з цеглинками LEGO.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поглянь навколо себе. Назви, що тебе оточує. Як ти гадаєш, що з того, що тебе оточує, належить до тіл природи? Що — ні?

Слайд6. Розглянь малюнок.

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Розглянь схему. Доповни прикладами.

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Доведи, що рослина огірок складається з кількох об’єктів. Назви’ їх.

Слайд14. Слово вчителя.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. За малюнками назви явища природи.

Слайд17. Обери предмет, який виготовлений з деревини.

Слайд18. Дай відповіді на запитання.

Слайд19. Які тіла рукотворні, а які природні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні