Каталог матеріалів

Урок №37 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Здорові стопи.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 37. Здорові стопи

 

Мета: Формувати предметні компетентності: учити учнів розуміти важливість догляду за стопами та їхньої здорової будови для загального стану організму; ознайомлювати з основними правилами догляду за стопами, важливістю правильної постави та зручного взуття; розвивати вміння висловлювати свої думки щодо корисних звичок для збереження здоров’я стоп, спостережливість, уважність, формувати навички самооцінки.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: сприймати мету, поставлену вчителем; планувати свої дії відповідно до неї; розвивати здатність аналізувати свої звички щодо догляду за стопами; будувати діалог, співпрацювати в парах і групах, виконувати розумові операції та практичні дії.

Загальнокультурної: формувати культуру дбайливого ставлення до свого тіла; розвивати уявлення про важливість здорових звичок, готовність дотримуватися гігієнічних правил та турботи про власне здоров’я.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно); навчати уважного слухання інших та висловлення своєї думки про важливість здоров’я стоп; обговорювати, як вибір зручного взуття сприяє здоров’ю.

Соціальної: формувати навички взаємодії з однокласниками в навчальних завданнях; розвивати здатність співпрацювати в парах і групах; виховувати повагу до однокласників, доброзичливу атмосферу, чемність та уважність.

Інформаційної: розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію з підручника та медіаресурсів про здоров’я стоп; навчати орієнтуватися в інформації, аналізувати отримані знання та аргументувати свої думки щодо важливості догляду за стопами.

Здоров’язберігаючої: формувати звичку дбати про здоров’я своїх стоп, розвивати увагу, пам’ять, здатність підтримувати доброзичливу атмосферу в класі; виховувати уважне ставлення до вибору зручного взуття та гігієни стоп.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Сьогодні ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Зверніть увагу.

Слайд 9. Розгляньте малюнок та поміркуй

Слайд 10. Розгляньте малюнок та поміркуй

Слайд 11. Поміркуй

. Слайд 12. Словничок

Слайд 13. Проведіть дослід

. Слайд 14. Запам’ятай!

Слайд 15-19. Розгляньте малюнок та поміркуй

Фізкультхвилинка

Слайд 20. Рухлива вправа.

Слайд 21. Хвилинка- цікавинка..

Усвідомлення набутих знань

Слайд 22. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 23. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні