Каталог матеріалів

Урок №37 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Із чого складається тверда оболонка Землі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №37. Із чого складається тверда оболонка Землі?

Мета: формувати уявлення учнів про гірські породи, мінерали, значення гірських порід у природі; виробляти вміння розрізняти гірські породи та мінерали, розвивати навички дослідницькою роботи, логічне мислення, спостережливість; виховувати пізнавальний інтерес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Закінчи речення. Обери вірні слова.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Розглянь деякі гірські породи. Вони утворюються з мінералів.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-12. Мінерали в твердому стані.

Слайд13. Нафта – рідкий мінерал.

Слайд14. Природний газ –мінерал, що перебуває у газоподібному стані.

Слайд15. Розглянь з чого складається граніт.

Слайд16. Як виникають гірські породи.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Найпоширенішими породами є глина і пісок.

Слайд19. Для виготовлення прикрас, використовують коштовне каміння.

Слайд20. Закінчи речення. Обери вірні слова.

Слайд21. Що є мінералом, а що гірська порода.

Слайд22. Для роздумів.

Слайд23. Кошик запитань.

Слайд24. Творче завдання.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні