Каталог матеріалів

Урок №34-35 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Які правила допомагають берегти органи нюху, смаку й дотику'?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №34-35. Які правила допомагають берегти органи нюху, смаку й дотику? Моя творча співпраця. Які відчуття у вас викликають ці саморобні тваринки? Створення аплікації з ватних дисків «Совеня» або «Кошенята»

Мета: формувати поняття про органи чуття людини, шляхи збереження та запобігання виникненню захворювань органів чуття; формувати вміння встановлювати взаємозв’язки між усіма органами людини; формувати санітарно-гігієнічні навички; виховувати допитливість, пізнавальний інтерес до власного організму, прагнення берегти власне здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Ранкове коло.

Слайд4-6. Обмін інформацією.

Слайд7. Розглянь кадри з мультфільмів. Які казки про незвичайні носи ти знаєш?

Слайд8. Працюємо в групах.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10-11. Нюх відіграє важливу роль у нашому житті.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Пригадай.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. У людини чутлива шкіра.

Слайд16. Розглянь малюнки, що із переліченого може призвести до травмування шкіри?

Слайд17. Розглянь малюнки. Як треба доглядати за шкірою?

Слайд18. Слово вчителя.

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Вправа «Мікрофон»

Слайд21. Чи корисно їсти занадто гарячу їжу?

Слайд22. Розглянь малюнки. Коли сонце може зашкодити?

Слайд23. Упізнай «друзів» шкіри.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Творча праця.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні