Каталог матеріалів

Урок №33-35 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Узагальнення. Відповіді на запитання і завдання. Підготовка виставки дитячих малюнків.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №33-35 Підготовка малюнків для шкільної виставки. СМ: Послідовність оформлення малюнка в рамку. ХТД: Виготовлення рамок для кращих малюнків

Мета: перевірити ступінь засвоєння учнями понять вивчених протягом року; закріплювати навички розділяти мистецькі терміни на групи; розвивати почуття характеру силуетної форми, цілісне, емоційне бачення, продуктивну активність молодших школярів у роботі над композицією, спираючись на особистий досвід естетичного сприймання краси літніх пейзажів; сприяти розвитку творчої уяви, фантазії, оригінального мислення; виховувати почуття прекрасного.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Узагальнення та систематизація знань

Слайд3. Які кольори називають теплими? Які холодними? Розгляньте картини, визначте, яка написана холодними кольорами, яка теплими?

Слайд4. Розгляньте квіточки, скажіть, яка утворена із основних кольорів, яка з похідних?

Слайд5. Серед ілюстрацій оберіть орнамент

Слайд6. Знайдіть на ілюстраціях українські народні іграшки. Яка з них є музичним інструментом ?

Слайд7. Фізкультхвилинка.

Слайд8-11. Розкладіть слова у відповідні мистецькі скриньки.

Слайд12. Розгляньте світлини. Яка пора року зображена. Які кольори переважають

Слайд13. Пригадайте, що ви уявляєте, згадуючи літо. Якими кольорами ви б виразили свої враження та спогади?

Підсумок

Слайд14. Знайдіть відмінності.

Рефлексія

Слайд15. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні