Каталог матеріалів

Урок №33-34 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Чи всі гриби їстівні? Правила збирання грибів.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №33-34. Чи всі гриби їстівні? Правила збирання грибів.

Правила поведінки в лісі.

Мета: формувати в учнів уявлення про гриби, навчати розрізняти їстівні і неїстівні гриби; розвивати пізнавальну активність, уміння спостерігати; виховувати повагу і любов до природи, культуру поведінки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Бесіда.

Слайд5. Що таке гриби?

Слайд6-8. Їстівні гриби.

Слайд9. Розглянь будову гриба.

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12. Важливо.

Слайд13-15. Запам’ятай отруйні гриби.

Слайд16. Як відрізнити справні опеньки від несправжніх?

Слайд17. Як відрізнити справні лисички від несправжніх?

Слайд18. Найнебезпечніший гриб.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Запам’ятай правила збирання грибів.

Слайд21. Гра «Їстівне — неїстівне»

Слайд22. Чому так назвали гриби?

Слайд23. Народні прикмети, пов’язані зі збором грибів. Поясни як ти розумієш.

Слайд24. Чому потрібно берегти ліс?

Слайд25-26. Дивлячись на малюнки, склади правила поведінки в лісі.

Слайд27-29. Відгадай назву гриба.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні