Каталог матеріалів

Урок №31 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Побудова розповіді за коміксом і складеними запитаннями.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит з розвитку мовлення «Малюю словом»)

Урок № 31. Розвиток зв’язного мовлення. Побудова розповіді за коміксом і складеними запитаннями. Тема для спілкування: «Весела дитяча пригода»

 

Мета: розвивати зв’язне мовлення, активізувати та збагатити словник дітей. Учити дітей складати розповідь за малюнками на основі коміксу, вправляти у формулюванні повних відповідей на запитання. Відпрацьовувати вміння доброзичливості; показати, що таке толератність, сформувати уявлення про толерантне ставлення; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа Самоналаштування».

Слайд 6. Гра «Збери слово». Розгляньте малюнки. У третій рядок впишіть букву відповідного слова, порядок якої зазначено у 2-му рядку. Прочитайте утворене слово.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8. Комікс – комедійна, комічна послідовність малюнків з короткими текстами, які створюють зв'язну розповідь.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10-14. Завдання 1-2. Розглянь комікс. Придумай дітям імена. Розкажи, що відбувається на кожному малюнку.

Слайд 15-18. Завдання 3. Постав запитання до кожного малюнка і запиши.

Слайд 19-22. Приготуйся скласти розповідь за коміксом.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24-26. Завдання 5. Напиши розповідь за коміксом і складеними запитаннями. Використай слова зі словникової скарбниці. Розпочни із заголовка.

Слайд 27. Завдання 6. Прочитай свою розповідь. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 28. Завдання 7. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір для однокласників і однокласниць.

Слайд 29. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 31. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні