Каталог матеріалів

Урок №30 з образотворчого мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Веселкове диво

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №30 Веселкове диво

Послідовність кольорів веселки.

СМ: О. Збруцька «Веселка», Н. Хелі Хатчинсон «Ферма», Т. Хендерсон Сміт «Веселка і затока».

ХТД: Зображення веселки (на вибір: олівці, крейди, фломастери, акварель, гуаш)

Мета: ознайомити учнів із кольорами веселки; закріпити розуміння учнями поняття «основний» колір», «похідний», «теплі та холодні»; закріпити навички створення необхідного кольору, змішуючи кольори; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати кольори; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати дрібну моторику рук, виховувати в учнів естетичне сприймання навколишнього світу.

закріпити розуміння учнями поняття «основний» колір, «похідний» колір, «палітра»; закріпити навички створення необхідного кольору, змішуючи кольори; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати кольори; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати дрібну моторику рук, виховувати в учнів естетичне сприймання навколишнього світу.

Очікувані результати: здобувач освіти сприймає твори різних видів мистецтва, визначає настрій на картині; називає послідовно кольори веселки; використовує всю площину аркуша для створення композиції. 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери, крейда

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

Слайд4. Відгадайте загадку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Розгляньте картину І. Буканова «Райдуга».

Слайд6. Перегляньте навчальне відео.

Слайд7-8. Слово вчителя

Слайд9. Мнемонічна фраза

Слайд10. Розгляньте картини.

Слайд11. Фізкультхвилинки.

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Намалюйте веселку (на вибір: кольорові олівці, крейда, фломастери, гуаш, акварель). За бажанням домалюйте сонечко, хмаринки, дощик або рослини.

Слайд15. Послідовність виконання

Слайд16. Гімнастика для очей

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд18. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Веселка»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні