Каталог матеріалів

Урок №30 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Моя гігієна

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №30. Моя гігієна

Мета: познайомити учнів з поняттям гігієни та її важливістю для здоров'я і добробуту, підвищити усвідомлення учнів про основні принципи особистої гігієни, навчити учнів правильно доглядати за своїм тілом, включаючи гігієну рук, волосся, зубів і нігтів, розвивати навички самообслуговування та звички здорового способу життя, показати учням вплив гігієни на загальну фізичну та психічну добробут людини, закріпити знання про важливість гігієни в уникненні захворювань та поширенні інфекцій, прияти формуванню позитивних звичок і ставлення до особистої гігієни, иховувати в учнів почуття відповідальності за власне здоров'я та здоров'я оточуючих.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок. Коло успіху.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. З ким із хлопчиків тобі буде приємніше спілкуватися? Чому?

Слайд6. Хто кого вмиває у вірші? Чи маєте ви домашніх тварин?
Як вони умиваються?

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Яких правил гігієни дотримуються діти?

Слайд9. Що роблять діти, щоб бути охайними?

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Прочитай вірш.

Слайд12. Розгляньте малюнки. За яким столом працювати приємно і зручно? Чому?

Слайд13. Прочитай вірш.

Слайд14. Побесідуймо.

Слайд15. Хвилинка-цікавинка.

Слайд16-17. Розгадай загадку.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19-20. Розгадай загадку.

Слайд21. Що ти можеш виконувати самостійно?

Слайд22. Цікаво знати.

Слайд23. Поясни прислів’я.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24-25. Дай відповіді на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні