Каталог матеріалів

Урок №30-31 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як мандрує вода? Як берегти воду?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №30-31. Як мандрує вода? Як берегти воду?

Мета: поглибити знання школярів про воду, властивості води та конденсацію водяної пари, утворення хмар та випадання дощу, кругообіг води в природі; формувати потребу в пізнанні природи, розвивати спостережливість, мислення, дбайливе ставлення до води.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло

Слайд3. Розглянь малюнки. У яких станах вода трапляється в природі?

Слайд4. За яких умов вода перетворюється на пару?

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?

Слайд7. Чому хмари не однакові?

Слайд8-9. Як утворюються хмари?

Слайд10. Чому падає дощ?

Слайд11-12. Відгадай загадку.

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Продовж речення.

Слайд17. Поясни вислів.

Слайд18. Чому потрібно берегти воду?

Слайд19-20. Розглянь малюнки. Де зображене економне використання води, а де не економне?

Слайд21. Розкажи.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Рухлива вправа.

Слайд24. Чому не можна пити неочищену воду?

Слайд25-28. Що треба робити, щоб шкідливі мікроби не потрапили до організму?

Слайд29. За малюнком розкажи як мандрує вода.

Слайд30. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Висновок.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні