Каталог матеріалів

Урок №3 з інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за Воронцовою Т. В. - Як зберегти життя під час повітряних нальотів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко.

Урок №3. Як зберегти життя під час повітряних нальотів.

Мета: навчити учнів правилам та стратегіям для захисту власного життя та безпеки під час повітряних нальотів, в тому числі під час військових конфліктів або надзвичайних ситуацій, пов'язаних з авіацією, дати розуміння учням того, що повітряні нальоти можуть бути серйозною загрозою для життя та здоров'я, а також навчання їх розпізнавати потенційні небезпеки, навчити учнів тим способам і місцям, де можна укритися в разі повітряного нальоту, включаючи підземні приміщення, бомбосховища, будівлі і т. д. підготувати учнів до можливих небезпечних ситуацій, пов'язаних з повітряними нальотами, і наданні їм інструментів для збереження власного життя та захисту власної безпеки в таких ситуаціях.

Очікуванні результати:

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Сигнали оповіщення.

Слайд5. Перегляд відео «Як працює повітряна тривога»

Слайд6. Перегляд відео «Сигнал оповіщення»

Слайд7. Дослідіть.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Перегляд відео «Що потрібно знати про укриття в будинку?»

Слайд11. Вправа «Трибуна думок»

Слайд12. Разом з учителем/учителькою організовано пройдіть до укриття, яке є у вашій школі.

Слайд13. Робота з підручником.

Слайд14. Прочитайте ситуації та визначте, як краще вчинити.

Слайд15. Гімнастика для очей.

Слайд16. Подивіться відео про правила евакуації з приміщення школи. Які знаки вказують напрямок руху під час евакуації?

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19. Вправа «Трибуна думок»

Слайд20. Перегляд відео «ТРИВОЖНА ВАЛІЗА – збираємо рюкзак на екстрений випадок»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні