Каталог матеріалів

Урок №3 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас » для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 3. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: засвоєння основних понять: «відрізок», «відстань між точками»; відпрацювати навички вимірювання відрізків; розвивати вміння порівнювати, робити висновки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють вимірювати відрізки та виконувати розрахунки довжини відрізка поділеного на відповідні частини.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-10. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11-12. Рухлива вправа.

Слайд 13 - 23. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності: № 29, 31, 32, 33, 34.

Слайд 24 . Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25-27. Завдання підготовки до НМТ. №1. Як розміщені точки А, В і М, якщо AM + MB =АВ і AM= MB.

№2. Відрізок довжина якого дорівнює а поділено на три нерівних відрізки відстань між серединами крайніх відрізків дорівнює с знайти довжину середнього відрізка?

 Слайд 28-29. Завдання підвищеної складності:

Відрізок AM = 24 см поділено трьома точками на чотири нерівні відрізки. Відстань між серединами крайніх відрізків дорівнює 20 см. Знайдіть відстань між серединами середніх відрізків.

Слайд 30. Життєва математика.

Неозброєним оком людина може бачити одноповерховий будинок на відстані 5 км, вікна в цьому будинку — за 4 км, а димар — за 3 км. На якій приблизно відстані від будинку знаходиться людина, яка:

1) вже бачить будинок, але ще не бачить вікна в ньому;

2) вже бачить вікна в будинку, але ще не бачить димар?

Підсумок

Слайд 31. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 32. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 33. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні