Каталог матеріалів

Урок №3 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Контур. О. Кваша. Фрагмент ілюстрації до книги Р. Скиби «Кожному по скибці».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №3 Контур. О. Кваша. Фрагмент ілюстрації до книги Р. Скиби «Кожному по скибці». Малювання їжачка. (фломастери, олівці). Скласти казочку про їжачка за малюнком-піктограмою.

Мета: ознайомити учнів з поняттям «контур»; розвивати початкові навички роботи з лінією; формувати у дітей уміння сприймати, аналізувати й розрізняти характерні риси лінійних форм; розвивати дрібну моторику рук; стимулювати розвиток допитливості, виховувати бережливе ставлення до природи

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

Слайд3. Пригадай, які типи ліній ми вивчили? Знайди їх на малюнках

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Розгляньте малюнки. Як ви гадаєте, яке зображення виконано за допомогою контурних ліній?

Слайд5-8. Допоможіть дівчинці впізнати, кого або що намалював художник

Слайд9. Рухлива вправа

Слайд10. Відгадай загадку

Практична діяльність учнів

Слайд11-12. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд13. Ознайомтеся із послідовністю малювання їжачка

Слайд14. Намалюйте їжачка

Слайд15. Фізкультхвилинка

Підсумок

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Складіть казку про їжачка

Рефлексія

Слайд18. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд19. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні