Каталог матеріалів

Урок №3 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Антропогенез

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №3. Антропогенез

Мета: визначати основні особливості й етапи антропогенезу та характеризувати процес появи людських рас; застосовувати та пояснювати на прикладах терміни й поняття «антропогенез», «дріопітек», «австралопітек», «пітекантроп», «неандерталець», «кроманьйонець»; розвивати вміння поєднувати інформацію з розповіді вчителя й підручника для набуття нових знань, висловлювати власну думку; виховувати в учнів повагу до людей з іншою світоглядною позицією, прагнення до наукового пізнання світу.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: давати загальну характеристику основним віхам антропогенезу; описувати зовнішній вигляд, заняття й спосіб життя первісних людей; визначати і вказувати на карті місце появи перших людей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

Слайд 4. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 9. Хронологічна задача.

Слайд 10. Online завдання

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Робота з відео.

Слайд 13. Online завдання.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Online завдання.

Слайд 16. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Робота з ілюстраціями

Слайд 19. Робота з картою

Слайд 20. Проєктне завдання

Слайд 21. Вправа «Крісло автора».

Слайд 22. Гра «Навчаючи – вчуся»

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Робота в парах.

Слайд 25. Бесіда

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні