Каталог матеріалів

Урок №29 для 4 класу з математики за Г. Лишенко - Знаходження числа за значенням його дробу. Знаходження периметра прямокутника, обчислення значення виразу зі змінною.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Григорія Лишенко»

Урок № 29. Знаходження числа за значенням його дробу. Знаходження периметра прямокутника, обчислення значення виразу зі змінною.

Мета: формувати вміння знаходити числа за його значенням дробу; закріплювати вміння розв’язувати задачі знаходити периметр прямокутника; розвивати мислення, пам’ять; виховувати моральні якості, свідоме і творче ставлення до навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-5. Усний рахунок.

Слайд 6. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 7. Рухлива вправа.

Слайд 8. Робота з підручником.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9. Обчисли.

Слайд 10-11. Розглянь малюнок і розв’язання задачі.

Слайд 12-14. Розв’яжи задачі.

Слайд 15. Розв’яжи задачу.

Слайд 16. Поміркуй.

Слайд 17. Обчисли.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 19. Знайди периметр.

Слайд 20. Поміркуй.

Слайд 21. Знайди.

Слайд 22. Робота з зошитом.

Слайд 23. Розв’яжи задачу.

Слайд 24. Накресли.

Слайд 25-26. Обчисли.

Слайд 27. Розв’яжи задачу.

Підсумок

Бесіда

Слайд 28. Домашні тренувальні вправи.

Рефлексія.

Слайд 29. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні